Reference

Do EFT Akademie jsem se přihlásila bez předchozích zkušeností s touto technikou.

Po absolvování Akademie u Aničky mohu zkonstatovat, že  jsem vděčná, že jsem poslechla své vnitřní vedení a kurz absolvovala.

Každý studijní blok byl důsledně připravený se vší teorií i praktickými ukázkami.Techniky EFT spolu s NLP se skvěle doplňují a vnímala jsem to jako bonus navíc, že jsem se dozvěděla o dalších neurolingvistickych metodách a mohla si je prakticky   vyzkoušet.

V průběhu kurzu si tolik uvědomíte a to, jak v osobní rovině, tak pro budoucí praxi s klienty. Dostanete spoustu AHA momentů a podnětů k zamyšlení.

Tento kurz mohu všem jen doporučit, mně osobně pomohl v tom, že jsem si dovolila uskutečnit svůj záměr a letitý sen pomáhat lidem a ten uvádím v praxi. :-)

Lucie Pecinková
 

Absolvování EFT akademie je skvělou volbou pro všechny, kteří se zajímají o zákonitosti lidské duše, chtějí prohloubit vlastní rozvoj a chtějí získané znalosti a dovednosti uplatnit v terapeutické praxi, obohatit své profesní dovednosti nebo chtějí pomáhat svým blízkým. Celý kurz je založen velmi prakticky, zároveň zahrnuje potřebnou míru teorie, poznatků a diskuze. Oceňuji také strukturovanost a vysokou profesionalitu kurzu a v neposlední řadě skvělou lektorku Aničku. V Akademii se ocitnete v přátelském a otevřeném prostředí, zažijete spoustu humoru i momentů, které vás posunou dále, získáte nové přátele a každý den na vás budou čekat dobroty od Pavlínky. Děkuji za skvělý kurz, byl nesmírně přínosný.  

Zuzka Kadlecová
 

Jsem již téměř na konci 6 měsíčního výcviku a čekají mne závěrečné zkoušky. Za dosavadní dobu studia nejvíce oceňuji skvěle vybalancovaný poměr teorie a praxe v rámci každého studijního dne. Kombinace technik EFT a NLP na sebe velice logicky navazuje, probíhá neustálá supervize a dohled na praktikováním ze strany školitelky. Dostáváme pravidelnou a hlavně konstruktivní zpětnou vazbu. I skripta jsou připravena tak, aby obsahovala všechny zásadní postupy, nebylo nutné si dělat mnoho poznámek a bylo možné se primárně soustředit na výklad. Techniky jsou vždy na nás názorně a co nejvíce reálně předvedeny a následně vícekrát opakovány. Stále je prostor pro otázky. Moc oceňuji také řadu kazuistik, na kterých si můžeme otestovat a následně fixovat správný postup. I podmínka praktikování mezi jednotlivými studijními bloky nás vhodně nutí trénovat a upevňovat postupy již v praxi. Jelikož všichni máme svá zaměstnání, moc mi vyhovuje 3denní intenzivní blok studia každý měsíc, který tak lze s prací vhodně kombinovat. Je jasné, že největší zkušenost přinese až realita všedních dnů, ale jsem přesvědčena, že výcvik nám poskytne zásadní i dostatečný základ pro správné rozvíjení naší praxe.

Petra Vojtěchová